O FIRMIE

MISJĄ TECH-EKSPERT POŁUDNIE, firmy z wieloletnim doświadczeniem, jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie dostawy niezawodnego, bezpiecznego i wydajnego sprzętu światowych producentów maszyn wykorzystywanych w budownictwie, rolnictwie, przemyśle oraz przedsiębiorstwach komunalnych. Współpraca z naszą firmą jest gwarancją rozwoju i dostępu do najnowocześniejszych technologii. Właśnie z myślą o klientach TECH-EKSPERT POŁUDNIE nieustannie poszukuje coraz to lepszych rozwiązań oraz stale podnosi poprzeczkę i efektywność kosztową.

 

AUTORYZOWANY DEALER CASE
W listopadzie 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z koncernem CASE Construction Equipment jako autoryzowany dealer na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Od stycznia 2020 roku obsługujemy również Klientów z województwa małopolskiego. CASE jest marką o 175-letniej tradycji, na początku XX w. firma CASE uzyskała pozycję wiodącego producenta maszyn budowlanych. Gama produktów tej marki obejmuje: koparki CASE, ładowarki CASE, spycharki CASE, miniładowarki CASE, koparko-ładowarki CASE, minikoparki CASE, równiarki CASE, a także części CASE pochodzące z głównego europejskiego magazynu.

 

OFERTA MASZYN NOWYCH
Oferta firmy TECH-EKSPERT POŁUDNIE obejmuje również maszyny oraz osprzęt roboczy marek:
-  AMMANN - urządzenia mieszające i maszyny dla przemysłu budowlanego,
- MONTABERT - młoty hydrauliczne oraz osprzęt tnąco - kruszący montowany na wysięgnikach koparek,
- BOBCAT - kompaktowe maszyny i urządzenia budowlane.

 

OFERTA MASZYN UŻYWANYCH
Wzbogacamy naszą ofertę dodatkowo pozycjami maszyn używanych znanych marek. Wszystkie maszyny używane przed sprzedażą przechodzą ścisłą oraz szczegółową weryfikację wykonywaną przez doświadczony zespół serwisantów.

 

SERWIS I CZĘŚCI ZAMIENNE
Priorytetem jest dla nas nie tylko dostawa sprzętu spełniającego najwyższe standardy jakości, ale udzielanie pełnego wsparcia w zakresie serwisu i eksploatacji maszyn, dlatego wykonujemy kompleksowe przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn budowlanych, zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

 

TECH-EKSPERT POŁUDNIE buduje autentyczne, przejrzyste i trwałe relacje z klientami, przedstawicielami, pracownikami oraz dostawcami. Wierzymy, że współpraca z nami będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i zadowolenia.