techekspert

Jesteśmy autoryzowanym dealerem

Tech-Ekspert Południe

ul. W. Grabskiego 14
37-450 Stalowa Wola

Napisz do nas!

biuro@techekspert.pl

Misja Tech-Ekspert Południe

Misją TECH-EKSPERT POŁUDNIE, firmy z wieloletnim doświadczeniem, jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie dostawy niezawodnego, bezpiecznego i wydajnego sprzętu światowych producentów maszyn wykorzystywanych w budownictwie, rolnictwie, przemyśle oraz przedsiębiorstwach komunalnych. Współpraca z naszą firmą jest gwarancją rozwoju i dostępu do najnowocześniejszych technologii. Właśnie z myślą o klientach TECH-EKSPERT POŁUDNIE nieustannie poszukuje coraz to lepszych rozwiązań oraz stale podnosi poprzeczkę i efektywność kosztową.

Autoryzowany Dealer Case

W listopadzie 2017 roku nawiązaliśmy współpracę z koncernem CASE Construction Equipment jako autoryzowany dealer na terenie województw: podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Od stycznia 2020 roku obsługujemy również Klientów z województwa małopolskiego. CASE jest marką o 175-letniej tradycji, na początku XX w. firma CASE uzyskała pozycję wiodącego producenta maszyn budowlanych. Gama produktów tej marki obejmuje: koparki CASE, ładowarki CASE, spycharki CASE, miniładowarki CASE, koparko-ładowarki CASE, minikoparki CASE, równiarki CASE, a także części CASE pochodzące z głównego europejskiego magazynu.

Oferta maszyn nowych

Oferta firmy TECH-EKSPERT POŁUDNIE obejmuje również maszyny oraz osprzęt roboczy marek:

  • AMMANN – urządzenia mieszające i maszyny dla przemysłu budowlanego,
  • MONTABERT – młoty hydrauliczne oraz osprzęt tnąco – kruszący montowany na wysięgnikach koparek,
  • BOBCAT – kompaktowe maszyny i urządzenia budowlane.

Oferta maszyn używanych

Wzbogacamy naszą ofertę dodatkowo pozycjami maszyn używanych znanych marek. Wszystkie maszyny używane przed sprzedażą przechodzą ścisłą oraz szczegółową weryfikację wykonywaną przez doświadczony zespół serwisantów.

Serwis i części zamienne

Priorytetem jest dla nas nie tylko dostawa sprzętu spełniającego najwyższe standardy jakości, ale udzielanie pełnego wsparcia w zakresie serwisu i eksploatacji maszyn, dlatego wykonujemy kompleksowe przeglądy okresowe oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn budowlanych, zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

TECH-EKSPERT POŁUDNIE

Buduje autentyczne, przejrzyste i trwałe relacje z klientami, przedstawicielami, pracownikami oraz dostawcami. Wierzymy, że współpraca z nami będzie dla Państwa źródłem satysfakcji i zadowolenia.