PROMOCJE

PROMOCJA - DARMOWY PLAN OCHRONY

Producent maszyn marki CASE Construction, potwierdzając status jakości i niezawodności najbardziej popularnej grupy z oferty maszyn tj. ładowarek kołowych - do Państwa dyspozycji oddaje pakiet Darmowego Planu Ochrony dla zakupów zrealizowanych w 2022 roku. Zachęcamy do zakupu ładowarki połączonego z pakietem korzyści objętych programem CASE ProTech. Pracownicy Działu Sprzedaży udzielą wszelkich potrzebnych informacji związanych z optymalnym doborem sprzętu i Darmowego Planu Ochrony. Zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / 3 grupy produktowe 15% taniej

Do 30 listopada w specjalnej cenie obniżonej o 15% możesz zakupić produkty z grup: ^ zawory, cylindry, pompy, ^ sworznie, tuleje, ^ części zamienne układu napędowego. Zachęcamy do skorzystania ze zniżki i kontaktu z handlowcem, który dobierze optymalny pakiet w promocyjnej cenie!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / 3 lata darmowej gwarancji na młoty hydrauliczne

Poszerz zakres możliwości roboczych swojej maszyny CASE, kupując młot hydrauliczny na specjalnych warunkach! Zakupy młotów serii HP do minikoparek i koparko-ładowarek, dokonane do 31 lipca 2021 r. premiowane są darmową 3 -letnią gwarancją na młot. Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o szczegóły handlowca obsługującego Twój region działania. Zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Filtry i zestawy serwisowe 10% taniej

Niezbędnik każdego użytkownika maszyny budowlanej bez wątpienia zawiera filtry i zestawy serwisowe. Lepiej przecież mieć je w zasięgu ręki, niż zamawiać dopiero wtedy, gdy sprzęt zaczyna szwankować. Po raz ostatni w tym roku oferujemy te właśnie produkty w cenach niższych niż w ramach standardowej oferty. Zapraszamy na tańsze zakupy do 24 września.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Filtry i zestawy serwisowe 10% taniej

W cenach o 10% niższych niż zwykle możesz kupić zestawy serwisowe oraz filtry do maszyn CASE Construction. Zachęcamy do utrzymywania sprzętu w dobrej kondycji przy cenach niższych niż zwykle. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko awarii i nie tracisz wydajności, na którą postawiłeś wybierając CASE. Promocja obowiązuje do 25 czerwca. Zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Wybrane części i komponenty 12% taniej

Maszyna pracująca płynnie i bez zbędnych przestojów to zapewne również i Twój priorytet. Zadbaj o to, kupując potrzebne części i komponenty w cenach obniżonych o 12%. Promocja ograniczona czasowo! Do 21 czerwca pracownicy Działu Części Zamiennych pomogą Ci skompletować zamówienie na specjalnych warunkach. Zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Finansowanie fabryczne, kup teraz - zacznij spłacać po 3 miesiącach!

Finansowanie w formie leasingu operacyjnego na okres 36 m-cy, wpłata początkowa 20%, wykup 0,1%, raty miesięczne. Promocja trwa do 31.03.2021 lub do wyczerpania limitu. Dostępne jest również elastyczne finansowanie dopasowane do potrzeb Klienta. Nowe rozwiązanie pandemiczne - spłata odroczona w czasie: "Kup teraz, zacznij spłacać po 3 miesiącach!" Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego, będąc jedynie wstępną kalkulacją, nie stanowiącą zobowiązania do udzielenia finansowania, zależnego m. in. od pozytywnej decyzji kredytowej. Liczba maszyn objętych promocją jest ograniczona ilościowo. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu z handlowcem!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Rozruszniki i alternatory taniej

Zatroszcz się o niezawodną pracę swojej maszyny CASE i skorzystaj z możliwości zakupu oryginalnych części taniej niż zwykle. Tym razem proponujemy rozruszniki i alternatory z rabatem 5%. Skontaktuj się z Managerem części zamiennych obsługującym Twój region działania - zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Gąsienice gumowe do minikoparek różnych marek

Nowo wprowadzone do oferty gąsienice gumowe do minikoparek kupisz w październiku z 5% rabatem. Jeżeli potrzebujesz wyposażyć minikoparkę marki innej niż CASE - zapytaj Managera Części Zamiennych o kompatybilność z wybranym modelem. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Promocyjne ceny na sworznie i tuleje

Być może nadszedł czas na weryfikację stanu technicznego maszyny CASE po to, by nie spotkała Cię przykra niespodzianka dokładnie wtedy, gdy najmniej się tego spodziewasz. Teraz możesz w cenach niższych o 25% zakupić oryginalne sworznie i tuleje i skorzystać z innych atrakcyjnych propozycji cenowych, jakie przygotowaliśmy dla użytkowników. Zapraszamy do kontaktu, skorzystaj już dziś!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Zadbaj o serce maszyny CASE

Dbałość o komponenty systemu hydraulicznego maszyny jest warunkiem niezbędnego jej działania. Wsłuchując się w głos Użytkowników maszyn CASE, proponujemy możliwość zakupu potrzebnych elementów hydrauliki w cenach obniżonych nawet o 25%. Zachęcamy by to, co niezbędne do niezawodnej bieżącej pracy, zakupić właśnie teraz generując realne oszczędności w kosztach eksploatacji. Manager Części Zamiennych CASE chętnie pomoże w optymalnej kompletacji Twojego zamówienia. Zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / SiteWatch

Maszyna pod pełną kontrolą na promocyjnych warunkach cenowych - może właśnie tego potrzeba dla optymalizacji gospodarki w Twoim parku maszynowym? Śledź położenie, zaplanuj konserwację, chroń swoją flotę, poznaj koszty maszyny. Te i inne korzyści niesie za sobą stosowanie systemu telematycznego SiteWatch dostarczanego do maszyn CASE Construction w pakietach dopasowanych do potrzeb Klienta. Chcesz wiedzieć więcej? - już dziś skontaktuj się z Managerem Części Zamiennych CASE!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Stronger Days - najlepsze oferty dla zoptymalizowania Twojej wydajności

Przyglądnij się posiadanej maszynie CASE Construction - może to właśnie teraz jest czas, w którym warto przygotować się do jeszcze wydajniejszej pracy w szczycie sezonu? Specjalnie na tę okoliczność przygotowaliśmy zestaw ofert na grupy produktowe, w ramach którego możesz zakupić produkty w cenach obniżonych co najmniej o 15%. Nie zwlekaj i skontaktuj się z Managerem Części Zamiennych CASE, który Twoje potrzeby połączy w korzystny pakiet dla zoptymalizowania wydajności maszyny CASE!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Jesienne promocje

Jesień to dobry czas, by zadbać o stan techniczny maszyn. By ułatwić to zadanie, przygotowaliśmy zestaw promocji cenowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami jesiennych rabatów cenowych!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Smart Fit - zestawy do przebudowy łyżek z kuponem prezentowym

Zestawy "Smart Fit" to łatwy sposób na zwiększenie wydajności pracy łyżek, również tych niedostarczonych przez CASE. Informacje o opatentowanym systemie zębów znajdziesz w załączonej ulotce. Do końca 2019 r. zakup 10 pakietów "Smart Fit" promowany jest dodatkiem w postaci kuponu o wartości 120 PLN netto do wykorzystania w sklepie internetowym CASE. Zapytaj o szczegóły i skorzystaj z oferty!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Zestawy serwisowe w niższych cenach

Do końca roku możesz nabyć wybrane zestawy serwisowe do ładowarek i koparko-ładowarek CASE Construction w specjalnych obniżonych cenach! Co to oznacza w praktyce? W okresie ponad 1000 godzin pracy maszyny, w przypadku ładowarek - obniżony całkowity koszt posiadania części z pakietu o 23%, a w przypadku koparko-ładowarek -  aż o 36%. Zadbaj zatem o jakość serwisową posiadanych maszyn CASE na specjalnych warunkach!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Oferta specjalna na akcesoria doposażenia maszyn

Skorzystaj z możliwości szybkiego zakupu dostępnych w magazynie akcesoriów doposażenia maszyn CASE Construction w obniżonych cenach! Skontaktuj się z Działem Sprzedaży Części Zamiennych by zapytać o akcesoria, które poprawią walory użytkowe Twojego sprzętu - zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Black Week - specjalne ceny na osprzęty

Realne korzyści w cenach specjalnych dostępne już teraz! Wyposaż maszynę CASE Construction w osprzęty, które oferujemy w ograniczonym czasie w atrakcyjnych cenach. Wiele pozycji zakupowych do obecnych i wcześniejszych linii produktów, dostępnych jest praktycznie "od ręki". Skontaktuj się, aby otrzymać informacje o wariantach poszerzenia możliwości roboczych Twojej maszyny CASE!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Promocja na osprzęty

Swoją maszynę CASE Construction już dziś możesz wyposażyć w osprzęty, które oferujemy teraz w specjalnych, obniżonych cenach. Łyżki, szybkozłącza, narzędzia i wiele innych propozycji zakupów, które mogą usprawnić czy poszerzyć możliwości robocze maszyn z obecnych i wcześniejszych linii, znajdziesz w ofercie Tech-Ekspert Południe. Skontaktuj się z nami już dziś, a otrzymasz informację o wariantach poszerzenia możliwości roboczych Twojej maszyny CASE!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Części silnikowe i tuleje 20% taniej

Wakacje rozpoczynamy mega promocją: oryginalne części silnikowe i tuleje do maszyn CASE Construction kupisz 20% taniej! Skorzystaj z możliwości zakupu części już dziś. Zadzwoń do Managera części zamiennych CASE, który przedstawi ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Świętuj z nami 50-lecie obecności miniładowarek CASE na rynku

Z okazji 50-lecia obecności miniładowarek kołowych marki CASE Construction na rynku, zakup takiej maszyny połączony jest z pakietem oryginalnych gratisów. O szczegółach dowiesz się z Regulaminu Promocji. Zapraszamy do kontaktu z handlowcami obsługującymi Twój region!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Black Week - osprzęty do maszyn CASE Construction

Upalny tydzień - gorące oferty! Tylko w tygodniu 17-21 czerwca osprzęty do maszyn marki CASE Construction możesz zamówić w specjalnych cenach. Nie zwlekaj - skontaktuj się z managerem części zamiennych CASE Construction z Tech-Ekspert Południe i dowiedz się więcej już dziś!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Zestawy serwisowe taniej

Tym razem promocja adresowana do Użytkowników maszyn, dla których liczy się bezpieczeństwo i wydajność posiadanej bazy sprzętowej. Oryginalne pakiety serwisowe przydatne w codziennej eksploatacji oferujemy Państwu w cenach innych niż zwykle. Czas promocji jest ograniczony, dlatego zachęcamy do niezwłocznego kontaktu z Managerem Części Zamiennych, który pomoże w optymalny sposób dobrać elementy oryginalnego zestawu serwisowego do Twojej maszyny.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / -15% na wybrany asortyment części zamiennych

Na dobry początek roku oferujemy w specjalnych cenach części zamienne z grup: alternatory, rozruszniki, akumulatory, filtry, pasy, lampy. Zakupy w promocyjnych cenach można realizować do 31 marca br. Zapraszamy do kontaktu z Product Managerem Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / -15% na elementy hydrauliki, sprzęgła, elementy układów przeniesienia napędu

Zapraszamy do zakupów oryginalnych części zamiennych Case w specjalnych cenach. Tym razem obniżamy ceny na elementy hydrauliki, sprzęgła, elementy układów napędowych. O szczegóły promocji zapytaj Product Managera Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / Części silnikowe - w październiku taniej

W październiku oferujemy części silnikowe w specjalnych cenach. O szczegóły zapytaj Product Managera Części Zamiennych CASE.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / -15% na wybrany asortyment części zamiennych!

Oryginalne części zamienne marki CASE Construction i New Holland możesz teraz kupić w cenie niższej o 15%. Promocja cenowa dotyczy wielu grup asortymentowych, m. in.:  sprzęgła, skrzynie biegów, osie, hamulce, ramy, zęby, łyżki, ostrza skrawające, łożyska, tuleje, uszczelnienia, elektronika, hydraulika, filtry, koła, felgi, piasty, pasy. W kompletacji zamówienia  pomoże Product Manager Części Zamiennych CASE. Zapraszamy!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA /*Indywidualny pakiet części zamiennych z gratisem do Twojej maszyny CASE *Kup części i odbierz oryginalną lampę ostrzegawczą CASE

Uwaga! Promocje! Tym razem idą w parze. Koniec sezonu urlopowego zaznaczamy bonusami dla tych, którzy zdecydują się na zakup w Tech-Ekspert Południe oryginalnych części zamiennych Case Construction i New Holland. Proponujemy dwa warianty kwotowe zakupów, premiowane oryginalną lampą ostrzegawczą lub pokrowcem na fotel operatora do Twojej maszyny CASE. Zapraszamy do zapoznania się z załączonym Regulaminem Promocji. 
Pytania? Porady? Wycena? Do Państwa dyspozycji jest Product Manager Części Zamiennych CASE – Mariusz Woźniak (kom.: + 48 506 712 870, tel.: +48 15 842 51 44 wewn. 22, e-mail: mwozniak@techekspert.pl)

 

PROMOCJA ZAKOŃCZONA / CASE Pro Tech

CASE Pro Tech: 4 lata bez zmartwień. Darmowy plan ochrony i bezpłatny system SiteWatch w połączeniu z naszą nową promocją na ładowarki kołowe! Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, skontaktuj się z naszym działem handlowym! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

CASE CONSTRUCTION DEMO TOUR 2018

Przyjdź na wybrany pokaz maszyn marki CASE i przetestuj maszyny! Pokazy odbędą się w województwie podkarpackim, lubelskim i świętokrzyskim od stycznia do maja 2018 roku. Bądź na bieżąco i śledź terminy pokazów w mediach społecznościowych!