techekspert

Jesteśmy autoryzowanym dealerem

logo case construction

Tech-Ekspert Południe

ul. W. Grabskiego 14
37-450 Stalowa Wola

Napisz do nas!

biuro@techekspert.pl

Camso - opony i gąsienice

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, zapewniamy kompleksową obsługę w ramach pełnego zakresu oferty produktów firmy CAMSO do maszyn budowlanych.

Opony do każdego rodzaju pojazdów pracujących poza drogami (OTR) dobieramy na podstawie wywiadu z Klientem, kierując się zastosowaniem maszyn oraz rodzajem nawierzchni. Praktyka pokazuje, że dobry dobór opon przekłada się wprost na rentowność pracy maszyny. Użytkownicy wracają do nas, ponieważ w warunkach pracy doświadczają różnicy w trwałości, odporności na przebicie, przyczepności i komforcie pracy przy wykorzystaniu opon CAMSO w odniesieniu do innych marek oponiarskich.

W ostatecznym rozrachunku praca z oponami CAMSO to obniżenie całkowitego kosztu użytkowania pojazdów. Wie o tym każdy, kto przynajmniej raz sięgnął po te produkty.

Gąsienice CAMSO wg informacji producenta mają żywotność co najmniej o 20% dłuższą od standardowych. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne i użyte materiały są gwarancją doskonałej ochrony przed uszkodzeniami, a ich niezawodność skutkuje oszczędnością na kosztach eksploatacji maszyn. W tej grupie produktów znajdują się gąsienice do minikoparek, ładowarek, wozideł, rozkładarek asfaltu oraz gąsienice zakładane na koła do miniładowarek.

Tech-Ekspert Południe jako wieloletni dystrybutor CAMSO, wykorzystuje posiadane doświadczenie w optymalnym dla Klienta doborze rozwiązań produktowych do konkretnych zadań roboczych. Skorzystaj z tej możliwości i skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się z nami

Wiesław Wołoszyn

Specjalista ds. Części Zamiennych
BOBCAT, AMMANN, CAMSO
tel.: +48 15 842 51 44 wewn. 22
kom.: +48 506 570 121
e-mail: wwoloszyn@techekspert.pl